Neşeli dijital fikirler,
ürünler ve deneyimler yaratıyoruz.

Vodaco Agency, kuruluşların, şirketlerin ve markaların dijital dönüşümüne rehberlik eder. Ekiplerimiz, platformlar ve deneyimler geliştirir, pazarlama ve iletişim çözümleri oluşturur ve dijital çağ için yeni ürünler, hizmetler ve iş modelleri tasarlar. Strateji, teknoloji ve yaratıcılığı en üst düzeyde birleştiriyoruz. Müşterilerimiz için işi yeniden düşünürüz ve bir sonraki seviyeye dönüşümü gerçekleştiririz.
Uygulama Geliştirme
Gerek web sitesi olsun gerekse de mobil uygulamalarda ihtiyaçları doğru karşılayan güvenilir ve pratik altyapılar geliştiririz.
Dijital Pazarlama
Arama motoru reklamları, sosyal medya reklamları ve hedef kitleye yönelik reklamlar konusunda akılcı yol haritaları geliştiririz.
Sosyal Medya
Markaların sosyal medyada hangi hedef kitleye, hangi strateji ve araçlarla sesleneceğine dair planlar geliştirir ve uygularız.

Yaklaşımımız

20 yıllık tecrübemizle sürekli gelişmenin en önemli iki faktörünü birleştiriyoruz: teknolojik uzmanlık ve bir inovasyon kültürü. Eşsiz ve odaklı müşteri deneyimleri yaratma taahhüdüyle eşleştirildiğinde, insanları yaptığımız her şeyin merkezinde tutmanın tek yolu budur.
1.
Ortaklık
Tasarım ortaklığına ve ortak yaratmaya inanıyoruz. Tartışmayı, planlamayı ve ekibinizin bir parçası olmayı seviyoruz. Sadece aynı görüşü paylaşmakla harika sonuçlar elde edilebilir.
2.
Yakınlık
Yakından çalışıyoruz ve müşterilerimizi dinliyoruz. Hikayelerini anlamak için onları dikkatlice araştırıyoruz.
3.
Gelecek
Sürekli ve güçlü ilişkilere inanıyoruz. Sadece bir servis sağlayıcı değil, müşterilerimizin güvenilir bir ortağı olmayı hedefliyoruz.
4.
Taahhüt
Tüm ortamlarda kullanıcılara sunulan uluslararası standartları, zaman verimliliği, üretim ve esnek marka çerçevesi geliştirme vaadiyle müşterilerimize taahhüt ediyoruz.